Pletené šaty

Dámské pletené šaty

Úpletové šaty

Úpletové a pletené šaty

Dámské pletené šaty a šaty z úpletu jsou skvělou volbou pro chladnější dny. Nechcete se vzdát nošení slušivých šatů ani v zimě ? Tak teplé pletené šaty s dlouhým rukávem Vás jistě zahřejí a navíc tyto hřejivé a teplounké dámské šaty vypadají skvěle a jsou samozřejmě i módní.

Aby váš vybraný outfit s pletenými šaty nepůsobil jednoduše a stroze, nezapomeňte si vybrat vhodné doplňky. Ideální je tyto skvělé a módní pletené šaty doplnit o zajímavé a nevšední dámské legíny nebo punčochy. U legín je velmi módní nejrůznější vzorování, ale i výrazné a nápadné potisky a barvy !

Dále můžeme  pletené šaty z tenčích úpletových materiálů doplnit o trendy cardigan, dámské sako, pončo nebo je vhodná i úžasná a slušivá dámská  bunda či dámský kabát.   K pleteným šatům si můžete s klidem obout pohodlné válenky, které budou s šaty krásně ladit. Variantou jsou i klasické vysoké kozačky nebo kotníkové boty zdobené kožešinkou.

Dobrou náhradou pletených šatů jsou dlouhé a teplounké dámské svetry s rukávy. Hřejivý dámský svetr doplníme elegantním páskem a varianta pletených šatů je hotova.Před chladem jsme perfektně chráněné a zima nám jistě nebude.