Šaty a minišaty

Dámské šaty

Šaty a minišaty

 

Šaty i krátké minišaty nejsou jen oblečení na léto, pokud se k šatům oblékne pěkná módní dámská bunda nebo kabátek a vhodné boty jdou šaty i mini šaty pohodlně nosit celoročně a nehrozí, že v chladnějších dnech umrznete.

Dámské šaty i krátké minišaty lze celkem jednoduše přizpůsobit každé postavě a nenusíte být vychrtlou modelkou aby Vám šaty slušely. Je třeba se jen zaměřit své „problémové“ partie a jako u každého jiného dámského oblečení tak i u šatů vybrat správný materiál, barvu a střih.

Důraz na spodní polovinu těla zajistí šaty a minišaty objemné a nabírané v dolní části. I správně vybraný potisk šatů může přilákat pozornost na dolní partie a pěkné nohy a naopak umí dokonale odpoutat pozornost od širokých boků. Sexy šaty s širokými a volnými rukávy vyváží široká ramena.

Minišaty a šaty s drobnými vzory a bez rukávů zdůrazní ramena, boky a poprsí. Pro zdůraznění ženských křivek vyberte měkké a poddajné nebo elastické materiály šatů a pouze jednoduché zdobení šatů. Vhodné mohou být i mini šaty strukturované a s dobře rozvrženými barevnými bloky.

Pokud máte pocit, že Váše nohy nejsou úplně ideální tak k minišatům použijte punčochové kalhoty v tmavé barvě nebo dámské legíny. Nohy opticky prodloužíte boty na vysokém podpatku.